Apie mus

 

A. Venckienės siuvimo įmonė įkurta 1994 m. sausio 5 d. randasi Telšių g. 2,  PLUNGĖ, tai nedidelė, privataus kapitalo siuvykla. Pagrindinė šios įmonės veikla - individualių drabužių siuvimas, taisymas ir masinė gamyba.

Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai turintys daugiau nei 10 metų darbo patirties šioje srityje ir sugebantys įgyvendinti įvairiausius užsakovų pageidavimus.

 

Misija – atsakingai ir profesionaliai teikti siuvimo paslaugas ir įgyvendinti įvairius gyventojų norus. Atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę. Tobulinti darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

 

Vizija - tapti įmone, kurios vardas būtų žinomas ir gerbiamas ne tik Plungės mieste bet ir Lietuvoje. Gaminti ir pateikti savo klientams kokybiškas paslaugas. Koncentruojantis į klientų poreikius, siekti ilgalaikių tarpusavio santykių.

 

Vertybės  -  konfidencialumas, pagarba, kūrybiškumas, profesionalumas, novatoriškumas.

 

Tikslai - Pelningai dirbti ir  tenkinant klientų poreikius, atnaujinti įrengimus ir gerinti siuvamu gaminių kokybę, profesionaliai aptarnauti klientus , kelti  darbuotojų kvalifikacija.

© 2014 Egidijus Venckus

free counter